תן לי קצת איפסום – עשרה אתרי לורם איפסום מגניבים

למי שלא מכיר, לורם איפסום זה טקסט שבא להיות זמנית מוצג בעמודים, או פוסטים, משתמשים בו בעיקר כדי להראות צורה מסוימת של עיצוב, אם זה בניית אתר, או עיצוב פלאייר, תוכלו למצוא את הלורם איפסום בהרבה מקומות, גם אנחנו משתמשים בלורם איפסום כדי להציג מספר כתבות (פוסטים) למשל בעמוד בלוג או עמוד ארכיון.

ובשביל שזה לא ישעמם בזמן העבודה, יש המון סוגים של מחוללי לורם איפסום (או בקיצור, ליפסום).

התפקיד של לורם איפסום הוא להיות מה שנקרא PlaceHolder, טקסט זמני שבא להציג לנו את הטקסט עם מגוון אותיות ובפריסה שתראה דומה מאוד למילים ומשפטים שלמים.

בלי לבזבז יותר מדי זמן, קבלו את רשימת עשרה הכלים של לורם איפסום הכי טובים לדעתי:

"דוקטור הו" היא סדרת מדע בדיוני בריטית על "אחרון אדוני הזמן" שנוסע ברחבי הזמן והחלל בספינה שלו "הטארדיס", בשל היותו אדון זמן, כל תקופה מסוימת (בד"כ פעם בעונה), הוא מקבל צורה של בנאדם אחר…

באתר שלהם ניתן לבחור במשפטים של איזה אחד מהדוקטורים תקבלו את הטקסט.

קבלו לדוגמא פסקה אחת מהד"ר התשיעי:

"it's called the TARDIS, this thing. T-A-R-D-I-S. That's Time And Relative Dimension In Space. That’s okay. Culture shock. Happens to the best of us. I think you need a doctor. Ricky, if I was to tell you what I was doing to the controls of my frankly magnificent timeship, would you even begin to understand? Nine hundred years of time and space, and I've never been slapped by someone's mother. And I'm looking for a blonde in a Union Jack. A specific one, mind, I didn't just wake up this morning with a craving."

אז עשו גם לו איפסום כדי שלא ישעמם לכם, וסתם ככה בשביל הגיוון, אתה יכולים לבחור איזה מהדמויות ישתתפו באיפסום הזה, מתוך איזה סרטים המשפטים יהיו לקוחים.

כמובן שברגע שתבחרו למשל סרט שבו לא משתתף Blake, לא תוכלו לבחור את המשפטים שלו.

בנוסף ניתן לבחור את כמות הפיסקאות בטקסט, מה המספר מילים המינימלי והמקסימלי לטקסט, דוגמא לטקסט שכולל פסקה אחת עם מינימום מילים לבחירתכם (המקסימום לא תמיד עובד שם משומה…):

"Tomorrow, you will be released. If you are bored of brawling with thieves and want to achieve something there is a rare blue flower that grows on the eastern slopes. Pick one of these flowers. If you can carry it to the top of the mountain, you may find what you were looking for in the first place."

הכלי הזה נותן לנו טקסט אבל לא סתם טקסט, לורם איפסום שנות ה90!

בכל יצירה של טקסט חדש, הצבע של הפונט משתנה ביחד עם הצבע של הרקע, הכפתור של יצירת טקסט חדש הוא "Boo-ya", כיאה לשנות ה90 כמובן…

בכלי זה נקליד את מספר הפסקאות שיוצגו בטקסט הרצוי.

דוגמא לפיסקה שנוצרה בעזרו:

"Mc hammer troll dolls valley girl bye bye bye aviators the rachel haircut, uncle phil yo-yos denzel washington minesweeper crop tops. Slap bracelet hot pockets wearing your cap backwards can’t touch this skifree. Armageddon la gear overalls with one strap undone smells like teen spirit. Headbands joey tribbiani bike caps trl real world, hoodies dallas cowboys flat tops playa scrolling text."

זה כלי לא שגרתי כל כך, הטקסט בו כולל קללות וגידופים שלא מתאימים לכל אתר, אלא אם כן זה משהו שאתם רוצים לעשות בשבילכם ואתם יודעים שזה לא יקלקל לקהל שלכם, לדוגמא, אם ילדים גולשים באתר שלכם הייתי ממליץ לא להשתמש בו.

בכלי זה ניתן לבחור את כמות המילים/ פסקאות שיוצגו בטקסט הרצוי.

דוגמא לפסקה מתוך הכלי:

"Mc hammer troll dolls valley girl bye bye bye aviators the rachel haircut, uncle phil yo-yos denzel washington minesweeper crop tops. Slap bracelet hot pockets wearing your cap backwards can’t touch this skifree. Armageddon la gear overalls with one strap undone smells like teen spirit. Headbands joey tribbiani bike caps trl real world, hoodies dallas cowboys flat tops playa scrolling text."

אתר זה שמתורגם להמון שפות, מסביר גם בדיוק מה הוא המקור של הלורם איפסום, מאיפה הוא הגיע, למה משתמשים בכלי הזה, וכמובן כלי ליצירת טקסט משלכם.

תוכלו לבחור בתחתית העמוד (אחרי הטקסט הסבר על לורם איפסום) מה בדיוק אתם רוצים לייצר, מספר פסקאות/מילים/תווים/פריטים ברשימה, ואם אתם רוצים להתחיל את הטקסט שלכם עם "Lorem ipsum dolor" האגדי 🙂 .

דוגמא לפסקה שנוצרה בעזרה הכלי:

"Cras nec laoreet sem. Proin lectus diam, pulvinar a tincidunt et, pellentesque id velit. Vestibulum viverra velit dolor, vitae lobortis massa bibendum vel. Nulla facilisi. Fusce cursus, risus rutrum dapibus tincidunt, justo tellus sollicitudin quam, vel vestibulum lacus nisl ac mi. Duis mattis tortor sapien, sit amet cursus dui aliquam et. Ut pulvinar felis a leo ullamcorper luctus. Sed molestie tortor urna, vitae blandit felis faucibus eu. Phasellus et bibendum quam."

בוראט (סשה ברון כהן) האגדי, השחקן היהודי, עליו ביססו את הכלי הזה, אומרים שזה הכלי מספר אחד בכל קזחסטן!

בכלי הזה בוחרים מספר פסקאות ולוחצים על הכפתור WAWAWEEWA!

And all other tools are run by little girls.

דוגמא לפיסקה מהכלי, במקרה זה גם ההמנון של קזחסטן לפי בוארט:

"Kazakhstan is the greatest country in the world. All other countries are run by little girls. Kazakhstan is number-one exporter of potassium. Other Central Asian countries have inferior potassium. Kazakhstan is the greatest country in the world. All other countries is the home of the gays…"

דוגמא לפיסקה של לורם איפסום בעברית:

להאמית קרהשק סכעיט דז מא, מנכם למטכין נשואי מנורך. קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי. 

אל תספרו לאף אחד אבל הכלי הזה מדבר יותר בשפה של מפתחים (תוכנה וווב), הכל מוצג בסגנון של המסופים של פעם…

בוחרים מספר פסקאות, בוחרים כמה שורות אתם רוצים שיהיו בפיסקאות, לוחצים על הכפתור Upload Virus ומקבלים טקסט.

דוגמא לפיסקה שנכתבה בעזרת הכלי הזה:

"Haxx0r ipsum January 1, 1970 back door wannabee gurfle ifdef bin frack server double xss malloc big-endian data crack leet fatal case buffer tera bypass. Protected access flush firewall mountain dew fail chown for epoch L0phtCrack stack float. Daemon char exception root gnu var todo pwned bit all your base are belong to us."

פשוט אוסף של מילים שקשורות ללאס וגאס, מה שנחמד בכלי הזה, זה שניתן להוציא את הטקסט או את הHTML עצמו שאיתו בנו את הטקסט שמתקבל.

כדי להשתמש בכלי הזה, בוחרים את הסוג של הטקסט שאתם רוצים לקבל, הכמות של הפסקאות שיופיעו בטקסט, האורך של השורות בפסקאות האלו, הסגנון של הטקסט שאנחנו רוצים לקבל (ניתן להפעיל ולכבות של השורה הראשונה ולקבל דברים אחרים), אם רוצים להוסיף סוג של רשימה, ניתן לשנות בשורה השניה, בשורה השלישית נבחר את סוג הכתב שאנחנו רוצים שיופיע בטקסט בשורה השלישית.

כך התוצאה שנקבל תהיה:

"What ever happens on Vegas Ipsum is a lot more interesting then other Ipsums. VEGAS your Ipsum! Category Paragraphs 1 Styles/Format Options: Phrases | Blockquote | Code | Headers Unordered List | Ordered List | Definition List Bold | Italic | Links | Highlights | CAPS Copy to Clipboard DesignCode

The joint insurance stratosphere tease vdara: odds nightclubs veer towers betting limits! The joint check blackjack? Stand blackjack tao spaghetti bowl. Push mandalay bay the luxor.

  1. Straight the chandelier veer towers stratosphere vegas givecamp double down, miracle mile shops fruit loop caesar's palace fremont street!
  2. Fold fifth street blackjack hand straight dayclubs the strip!
  3. Feeling lucky comps push hand bankroll?
  4. Fremont street bluff full house!"

10. Skipsum - האתר אינו זמין יותר

כלי איפסום לחובבי הסקי שביניכם

כלי פשוט מאוד, נכניסם, לוחצים על הכפתור הכחול והכלי מייצר לנו טקסט שונה בכל פעם, אין אפשרות לקבוע משהו או משהו בסגנון אלא להיכנס, ללחוץ ולהעתיק.

בשורה האחרונה רשום גם מספר המילים שהוא ייצר לנו.

משפט דוגמא של סקי:

My best subject in college was skiing. Bob beattie deer valley squaw valley rossignol huck. Ober gatlinburg eagle's eye greg stump anthony lakes solitude mt. ashland snow valley spider sabich. Hourglass chute apres ski fischer atomic zermatt the cliff dump white pass shawnee peak.

אהבתם את הפוסט? תנו בלייק… ונשמח גם אם תגיבו עם הכלי שהכי אהבם מהרשימה, אז שיהיה לכם אחלה איפסום!

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב digg
שיתוף ב stumbleupon
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

קבלו הצעת מחיר משתלמת: